• Telefon : 0222 217 17 69
  • Gsm : 0533 201 32 02

Sepetli Platform Kiralama

Sepetli Platform Kiralama

Sepetli Platform: Yüksek yerlerde yapılacak işleri hızlandırmak ve kolaylaştırmak amacıyla kullanılırlar. Vinç garajımızda farklı uzunluklarda ve tonajlarda sepetli platform vinçlerimiz bulunmakta olup, Eskişehir’de sepetli platform vinç kiralamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Can Lojistik firmamız ihtiyacınıza uygun sepetli platform kiralama hizmeti sunmaktadır.

 

Eskişehir Sepetli Vinç platform kiralama denildiğinde akıllara gelen ilk firma olan Can Lojistik Vinç kamyon üzerine monte edilmiş teleskopik vinçler ile sepetli platform kiralama hizmeti sunmaktadır. Vinç garajımızda farklı uzunluklarda ve tonajlarda sepetli platform vinçlerimiz bulunmaktadır.

 

Can Lojistik Vinç  firması olarak vinç sektöründe tercih edilen sepetli platform hizmetini en kaliteli sepetli platform modelleri ile sağlamaktayız.Mekanik bir şekilde çalışmakta olan sepetli platform ile bütün işler kolayca halledilmektedir.

 

Nakliyat sektöründe de çok tercih edilen Eskişehir Sepetli Platform Kiralama ekonomik açıdan da uygun olup çalışılacak yerin konumuna ve yüksekliğine göre tasarlanmakta olup kaç metre yükseklikte isterseniz ona göre kullanıma sokulmakta olan bir araçtır. Sizde sepetli platform hizmeti ihtiyacı duyuyorsanız Can Lojistik Vinç çalışanları ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Can Lojistik Eskişehir Sepetli Platform Kiralama hizmetleri için iletişime geçebilirsiniz.

 

Adres: Organize Sanayi Bölgesi İsmail Kanat Bulvarı (2.Cd.) No: 4 / ESKİŞEHİR

Telefon: 0222 217 17 69


Gsm: 0533 201 32 02