• Telefon : 0222 217 17 69
  • Gsm : 0533 201 32 02

Proje Taşımacılığı

Proje Taşımacılığı

Eskişehir Can Lojistik Vinç ağır nakliyat ve gabari dışı Eskişehir Proje Taşımacılığı konularında hizmet sunmaktadır. Yılların verdiği deneyim ile ağır gabarı dışı ve lowbed taşımaları yapmakta olan firmamız geniş, uzun ve yüksek her türlü proje taşımalarınız için özel taşımacılık müsaadeleri çerçevesinde güvenilir hizmet sağlamaktadır.

 

Endüstriyel tesis yatırım taşımaları, ağır tonajlı yük taşımaları, iş makinaları, yat, fabrika ekipmanları, kiriş, reaktör, jeneratör, transformatör, trafo, petrol arama tesisi, rüzgar santrali ve daha fazlası için size özel çözümler sunan Can Lojistik Vinç Ağır Nakliyat 25 adet çekici ve 35 adetlik lowbed filosu ile gabari dışı malzemelerinizi yılların vermiş olduğu deneyimle taşımaktadır.

 

Geniş araç filosu ile proje taşımacılığı yapan firmalar arasında dikkat çeken Can Lojistik Vinç'ten yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda ağır nakliye ve özel yük taşımacılığı alanında fiyat teklifi almak için bizlere aşağıda yer alan telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

 

Projenizin lojistik süreci bize emanet…

Almak istediğiniz iş veya ihaleye teklif vermeden projenin lojistik ayağı için ayrılacak bütçeyi en uygun maliyetlerle hesaplayıp size sunabiliriz.

 

Eskişehir Can Lojistlik uzmanlarının yapacağı ön fizibilite çalışması ile projeye vermiş olduğunuz teklif aşamasından, projenizin planlanması ve uygulanma aşamasında sizinle aynı ekibin içinde olduğumuzu hissettirerek çalışır, en az sizin kadar hassasiyetle hareket eder ve final sürecinde sizinle aynı gurur ve mutluluğu paylaşırız.

 

 

Can Lojistik Eskişehir Proje Taşımacılığı hizmetleri için iletişime geçebilirsiniz.

 

Adres: Organize Sanayi Bölgesi İsmail Kanat Bulvarı (2.Cd.) No: 4 / ESKİŞEHİR

 

Telefon: 0222 217 17 69
 

Gsm: 0533 201 32 02