• Telefon : 0222 217 17 69
  • Gsm : 0533 201 32 02

Platform Kiralama

Platform Kiralama

Can Lojistik Vinç yılların vermiş olduğu deneyim, güven ve titizlikle vinç sektöründe akıllara gelen ilk firma olmak için çalışmalarını profesyonel bir şekilde sürdürmektedir.

 

Platform kiralama Eskişehir 'de ihtiyacın yüksek olduğu bir sektör olup, sürekli gelişen teknolojiyi takip eden firmamız vinç parkurunu çağın gereksinimlerine göre düzenleyerek üst düzeyde kaliteli hizmet sunmaktadır.

 

Eskişehir platform kiralama firmaları arasında geniş araç parkurumuzun yanı sıra yaptığımız her işin büyük bir sorumluluk taşıdığının bilincinde hareket ederek müşterilerimizle hızlı ve problemsiz hizmet sunmak en önemli gayemizdir.

 

Can Lojistik Vinç olarak makul seviyedeki şeffaf platform kiralama fiyatlarımız ile saatlik, günlük, haftalık ve aylık Eskişehir sepetli vinç işlerinizde güçlü çözüm ortağınız olmayı hedeflemekteyiz.

 

Can Lojistik Vinç araç parkurunda yer alan sepetli platformlar ve makaslı eklemli platformlar ile uygun çözümler üretmektedir. Eskişehir platform kiralama fiyatları genellikle talep edilen makine özelliklerine ve kiralama süresine göre değişiklik göstermektedir.

 

Platform kiralama çok geniş bir alanda çok sayıda firmanın hizmete ihtiyaç duyduğu bir sektördür. Sanayiden, inşaata, enerjiden, eğitime, turizme, sağlık sektörüne kadar onlarca temel sektör Eskişehir vinç kiralama firmasına ihtiyaç duymaktadır. Can Lojistik Vinç firmanızın platform ihtiyaçları için bir telefon uzağınızda ve sizlere hizmet sunmaktan büyük memnuniyet duyacaktır.

 

Saatlik, Günlük, Haftalık, Aylık Platform Vinç Kiralama Hizmetlerimiz

 

 

İşlerinde sizlere uygun çözümler sunabilmemiz ve hemen platformlu vinç kiralamak için bizlere aşağıda yer alan telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Kamyon, kamyonet ve uzun araç üzerine monte edilen vinç ve platformlarla sizlere Eskişehir Platform Kiralama hizmetini sunmaktayız. Can Lojistik Vinç sizin yüksekte daha güvenle çalışmanız için hizmetinizde.

 

Firmamız kiralama koşullarında siz değerli müşterilemize sunmuş olduğu kolaylık ile makine arızalarında karşınıza çıkabilecek servis problemlerinin çözümünde sizlere daima yardımcı olmaktadır.

 

 

Can Lojistik Eskişehir Platform Kiralama hizmetleri için iletişime geçebilirsiniz.

 

Adres: Organize Sanayi Bölgesi İsmail Kanat Bulvarı (2.Cd.) No: 4 / ESKİŞEHİR

 

Telefon: 0222 217 17 69


Gsm: 0533 201 32 02