• Telefon : 0222 217 17 69
  • Gsm : 0533 201 32 02

Ağır Nakliyat

Ağır Nakliyat

Can Lojistik Vinç, Türkiye genelinde ağır nakliyat firmaları arasında en fazla Lowbed araç filosuna sahip şirketler arasındadır. Türkiye’nin her iline ve uluslararası proje taşımacılığı ve ağır nakliyat hizmeti sunan Can Ağır Nakliyat Eskişehir’de müşterilerine global standartlarda hizmet vererek bu alanda güçlü referanslar edinmiştir.

 

Dünden bugüne ağır sorumluluklar taşıdığımızın bilincinde olarak Eskişehir Ağır Nakliyat firmaları arasında 30 yılı aşkın tecrübemiz ve ağır nakliye alanında bilgi birikimimiz ile Türkiye genelinde öncü firma olma gayesinde hareket etmekteyiz. Şehrimizi en üst düzeyde temsil etmek en önemli misyonumuzdur.

 

Can Lojistik Vinç Ağır Nakliyat Eskişehir 25 adet çekici ve 35 adetlik lowbed filosu ile iş makinaları, yat, fabrika – sanayi tesisi ekipmanları, kiriş, reaktör, jeneratör, transformatör, trafo, petrol arama tesisi, rüzgar santrali gibi gabari dışı malzemelerinizi yılların vermiş olduğu deneyimle taşımıştır.

 

Firmamız Yurtiçi Ağır Nakliyat taşımacılığında tüm limanlarda ve yükleme noktalarında, Lashing ve Vinç Kiralama hizmetleri sağlamaktadır.

 

Türkiye’de ki tüm şehirlere hizmet sunan Can Ağır Nakliyat, Ambarlı Limanı, Haydarpaşa Limanı, Derince Limanı, Gemlik Limanı, İzmir Limanı, Antalya Limanı, Mersin Limanı, İskenderun Limanlarında ve yükleme noktalarında ağır nakliyat gerçekleştirmiştir.


 

Avrupa Ülkelerine Gerçekleştirdiğimiz Ağır Nakliyat Taşımaları


Can Lojistik Vinç, başta Almanya, Hollanda, Fransa ve İtalya olmak üzere tüm Avrupa Ülkelerinde temin ettiği yıllık izinler sayesinde en hızlı ve güvenli şekilde Ağır Nakliyat ve Gabari Dışı taşımacılık hizmetleri vermektedir. Avrupa ile Asya ülkeleri arasında aktarmasız Lowbed taşımaları ya da kombine Ağır nakliyat taşımaları yapmaktadır.

 


Asya Ülkelerine Gerçekleştirdiğimiz Ağır Nakliyat Hizmetleri


Can Lojistik Vinç, birçok Asya Ülkesinde bulunan ofisleri ve ekibi ile Ağır Nakliyat taşımalarının gereksinimi olan tüm hizmetleri sunabilmektedir. Suriye, İran, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan ve Azerbaycan Ülkelerine yaptığı Ağır Nakliyat taşımalarını Avrupa standartlarında gerçekleştirmektedir.


 

Balkan Ülkelerine Gerçekleştirdiğimiz Ağır Nakliyat Hizmetleri


Can Lojistik Vinç, Balkan ülkelerinde Ağır Nakliyat, Vinç Kiralama ve Gümrükleme hizmetleri sunmaktadır.

 

 

Can Lojistik Eskişehir Ağır Nakliyat hizmetleri için iletişime geçebilirsiniz.

 

Adres: Organize Sanayi Bölgesi İsmail Kanat Bulvarı (2.Cd.) No: 4 / ESKİŞEHİR

 

Telefon: 0222 217 17 69
 

Gsm: 0533 201 32 02